Menu

Myślący inaczej.

Refleksje na temat każdy, polityczny zwłaszcza.

Co ja tu robię ?

dobirek

      Dziś pierwszy wpis. Chciałem zacząć od tekstu o poprawności politycznej, ale najpierw kilka słów o mnie. Kilka lat temu pisałem teksty w "gnieździe os" - w Salonie 24. Zakończyłem w 2014 roku. Po prostu miałem dość chamstwa (à propos politycznej poprawności) i zakończyłem pisanie. Może to będzie megalomańskie, ale kilka moich tekstów znalazło się na "jedynce", głównej stronie Salonu 24. Nie ukrywam, było to miłe. 

     Dlaczego wracam do pisania ? Chciałoby się za Panią Jaśkowiak napisać "Jestem wku..ny". Tak, jestem. Okazuje się, że jestem "gorszym sortem", mam "zdradziecką mordę", nie jestem Polakiem, spora część MOJEGO Kościoła chce mnie z niego wypchnąć i tak dalej, i tym podobnie.

     To powody, które skłaniają mnie do pisania. Frustracja ? Wku..w ? Tak ! Mam dość obrażania mnie, mojej rodziny, myślących podobnie jak ja ! Dość !

     Zawsze byłem poprawny politycznie. Teraz czuję, iż rządząca partia polityczna zdjęła ze mnie ten gorset. Nie będę używał wulgaryzmów w pełnej wersji, ale nie będę też udawał, że pada deszcz gdy oni plują !  Dla Ślązaków - gdy oni charkają !

© Myślący inaczej.
Blox.pl najciekawsze blogi w sieci